Jsme malá rodinná tiskárna. Oba jsme sbírali zkušenosti v polygrafickém průmyslu a produkci dlouhá léta. Nejprve jako zaměstnanci či manažeři větších společností, posléze jsme se osamostatnili, abychom mohli sami po svém zúročit všechny zkušenosti, které jsme za 20 let v oboru získali.
Jak sami a po svém? Tak, aby to bylo v pohodě. I proto jsme zde, v Tehově, kde máme přírodu nadosah. Poctivá práce tu jde pěkně od ruky. Jsme zde k dispozici pro malé a střední firmy, ale nebráníme se ani větším zakázkám a výběrovým řízením. Nicméně nejvíce klientů jsme získali přes doporučení některého z dosavadních spokojených klientů. A toho si moc vážíme.
Naší hlavní činností je digitální tisk a jeho následné zpracování. Ovšem dokážeme se o Vaši zakázku postarat i v jiných oblastech, v jiné produkci, v kreativním obsahu a grafickém řešení, záleží na domluvě.
S námi se domluvíte. Jsme připraveni vyhovět i velmi náročným požadavkům na kvalitu i kvantitu. Můžeme tisknout nonstop, přes noc, o víkendech i svátcích. My to děláme rádi.

Martin Tamele

Jitka Tamele

723 992 999

736 256 827

martin@tiskarnatehov.cz

jitka@tiskarnatehov.cz

Vyzkoušejte tuhle pohodu.
Pohoda je, když se můžete spolehnout. Prostě věřit lidem, kteří mají práci jako svůj koníček a své dobré jméno. Pohoda je, když hoří termíny a Vy se můžete spolehnout. Pohoda je, když potřebujete něco vypilovat do maximální kvality a Vy se můžete spolehnout. Tiskárna Tehov je Vaše pohoda. Neziskovým organizacím a občanským sdružením rádi vyjdeme vstříc.

Pokud jste z oblasti regionu Říčany u Prahy a okolí, máte automaticky nárok na dopravu zdarma.