Digitální tisk
na moderním produkčním stroji Konica Minolta bizhub PRO C1060. Jde o tiskový stroj s výjimečnou kvalitou tisku, přesností a stálostí s rozlišením 1,200 x 1,200 dpi x 8 bitů ve všech barvách s použitím inovativního polymerizovaného toneru Simitri® HD E . Kvalita tisku je srovnatelná s ofsetovým tiskem. Díky digitální technologii, která umožňuje rychlý přímý tisk z počítače docílíme nejkratších možných dodacích termínů.
Lze použít širokou škálu typů papíru až do gramáže 350g/m2, včetně samolepek, průhledných fólií a obálek.
Nabízíme široký výběr papíru v různých gramážích, na který vytiskneme cokoliv přesně podle Vašeho přání – letáky, plakáty, fotoknihy, brožury, knihy, výroční zprávy, vizitky, PF, svatební oznámení, samolepky, potisk průhledných fólií, atd.
Samozřejmostí jsou běžně používané vazby, ručně vázané knihy od 1 kusu např. fotoknihy, strojní tepelná laminace lesklá i matná, rýhování, perforace, řezání, výsek, atd.

Předtiskovou kontrolu a případnou úpravu dodaných dokumentů provádíme zdarma.

Základní specifikace:

  • max. formát 330mm x 487mm, oblast tisku 321mm x 480mm
  • tisk banneru, max. formát 330mm x 1200mm, oblast tisku 321mm x 1193mm
  • tisk na běžné natírané křídové papíry pro ofset bez ztráty kvality, nevyžaduje speciální papíry pro digitální tisk. Výborných výsledků docílíme i na běžný ofsetový papír
  • využijte možnost personalizace dokumentů, například jednotlivá brožura z celkového nákladu může obsahovat oslovení Vašeho zákazníka

Ofsetový tisk
převážně na strojích HEIDELBERG. Stroje HEIDELBERG německého výrobce jsou zaručenou technologií pro maximální kvalitu tisku Vašich dokumentů.
U zakázek vyžadujících ofsetový tisk úzce spolupracujeme s několika tiskárnami tak, aby byla zajištěna kvalita, cena a termín dodání odpovídající Vašim požadavkům.
Ceny pro ofsetový tisk kalkulujeme individuálně, podle Vašeho zadání.